We zijn er trots op u voor de derde keer de zomereditie van onze nieuwsbrief 'Met het oog op morgen' te kunnen presenteren.
6e editie 'Met het oog op morgen', uitgave juli 2020.
Klik op bovenstaande link om de nieuwsbrief omtrent alle in- en externe ontwikkelingen binnen De Klerk Werkendam te openen.Veel leesplezier!
Na een succesvolle Europese aanbesteding, uitgeschreven door opdrachtgever Port of Den Helder, is het project renovatie “Kade Het Nieuwe Werk” toegekend aan De Klerk Waterbouw.
We zetten onze visie voort: innoveren. Nú met vervoersmiddelen van de toekomst. En wat voor één: de Volkswagen ID. Buzz. Dat is zoals het vroeger was, maar nu volledig elektrisch!
Een terugblik op de succesvolle eerste echte De Klerk Open Dag, specifiek gehouden voor het voortgezet onderwijs in de regio Altena en Gorinchem.
Meer disciplines. Meer middelen. Projecten aanvliegen van plan tot oplevering, met eigen mensen en materieel. Dat is De Klerk. Waterbouw én staalconstructie. Door deze combinatie voelen we ons zeker. Simpelweg omdat we dan de beste controle hebben over uw belang. Het maakt ons tot een partner waar u meer aan heeft dan een ‘gewone aannemer’.