Met sportieve trots kunnen wij u melden dat De Klerk Werkendam trotse shirtsponsor is geworden van het Eerste Elftal van Kozakken Boys!
Deze Werkendamse voetbalvereniging, met een roemrijke historie in het zaterdag amateurvoetbal in achtereenvolgens Eerste Klasse, Hoofdklasse en Topklasse, komt sinds 2016 uit in de Tweede Divisie KNVB, de derde landelijke voetbalcompetitie na de Eredivisie en Eerste Divisie.
Sportiviteit, saamhorigheid en prestatie gaan bij zowel Kozakken Boys als De Klerk hand in hand en vanaf dit nieuwe seizoen ’21-’22 zal De Klerk de komende drie seizoenen dan ook verbonden zijn aan de shirtsponsoring van het Eerste Elftal van deze prachtige Werkendamse voetbalvereniging.
Meer info over de club vind je op www.kozakkenboys.nl .
Wij wensen Kozakken Boys een succesvol seizoen ’21 - ’22 vol sportieve prestaties! ⚽️
Foto📷 : Kozakken Boys
Van 17 t/m 20 januari is De Klerk Werkendam aanwezig op dé ontmoetingsplek voor de infrastructuur; InfraTech 2023 in Ahoy Rotterdam.
December, de maand van de feestdagen, de tijd van kortere (daglicht) dagen buiten en langere avonden binnen. Een mooi moment om de nieuwe editie van 'Met het oog op morgen' te lezen.
Het project aanleg Boord-Boord Overslagfaciliteiten Mercuriushaven Amsterdam is opgeleverd. De eerste schepen hebben al afgemeerd aan deze faciliteit.
Meer disciplines. Meer middelen. Projecten aanvliegen van plan tot oplevering, met eigen mensen en materieel. Dat is De Klerk. Waterbouw én staalconstructie. Door deze combinatie voelen we ons zeker. Simpelweg omdat we dan de beste controle hebben over uw belang. Het maakt ons tot een partner waar u meer aan heeft dan een ‘gewone aannemer’.