Duurzaam vervoer voor de werkvloer met vier nieuwe VW elektrische bedrijfsbussen, geleverd door Van Mossel Bedrijfswagencentrum.
Dinsdagmiddag 28 maart 2023 zijn, tijdens een feestelijke afleveringsbijeenkomst in Tilburg, de sleutels van vier Volkswagen ID Buzz Cargo’s door Eric Berkhof (algemeen directeur Van Mossel Automotive Groep) aan Ron de Groot (algemeen directeur De Klerk Werkendam) overhandigd.
Een bijna 30-jarige samenwerking tussen De Klerk en Van Mossel én het feit dat De Klerk al 60 jaar bedrijfswagens van Volkswagen rijdt, maakten de aflevering van deze nieuwe ID Buzz Cargo’s nog feestelijker!
Als een van de eerste bedrijven in Nederland én in onze branche rijden we vanaf heden in deze prachtige elektrische Volkswagen ID Buzz Cargo’s, waarmee we als De Klerk de transitie naar duurzaam vervoer ook op de werkvloer doorzetten.
Na een succesvolle Europese aanbesteding, uitgeschreven door opdrachtgever Port of Den Helder, is het project renovatie “Kade Het Nieuwe Werk” toegekend aan De Klerk Waterbouw.
We zetten onze visie voort: innoveren. Nú met vervoersmiddelen van de toekomst. En wat voor één: de Volkswagen ID. Buzz. Dat is zoals het vroeger was, maar nu volledig elektrisch!
Een terugblik op de succesvolle eerste echte De Klerk Open Dag, specifiek gehouden voor het voortgezet onderwijs in de regio Altena en Gorinchem.
Meer disciplines. Meer middelen. Projecten aanvliegen van plan tot oplevering, met eigen mensen en materieel. Dat is De Klerk. Waterbouw én staalconstructie. Door deze combinatie voelen we ons zeker. Simpelweg omdat we dan de beste controle hebben over uw belang. Het maakt ons tot een partner waar u meer aan heeft dan een ‘gewone aannemer’.